Denizli Tayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denizli Tayfa

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

{SeNi SeViYoRuM}

YazarMesaj
!!_YaĞMuR_!!
Teğmen
Teğmen
!!_YaĞMuR_!!

{SeNi SeViYoRuM} Empty
MesajKonu: {SeNi SeViYoRuM}   {SeNi SeViYoRuM} Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 8:16 pm

Laughing Laughing Laughing

Seni Seviyorum

Kolay Değil Seni Seviyorum Demek...

Sakın kimseye “Seni Seviyorum” demeyin!!! Lütfen…

Kullanmayın artık bu sözü. Sanki bir sigara tiryakisinin sigara içme isteği gibi. Başka bir söz kullanın “Seni Seviyorum” yerine. Duygularınıza denk düşen bir şey… ilk olarak duygunuzun ne olduğunu saptayın…

Eğer ki “Seni Seviyorum” un içi doluysa söylerken duyguyla haykırın… “Seni Seviyorum” öyle kendine iyi bak gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen…

Bana göre birine “Seni Seviyorum” diyebilmenin koşulları;

“Seni Seviyorum” dediğinizde hakkını vereceksiniz, öyle dokununca geçiverecek arzularla, ya da bir anlık hevesle karıştırmayacaksınız…
“Seni Seviyorum” dediğinizde o birinin sizin için bir değeri olacak.
“Seni Seviyorum” dediğinizde bir saat daha eksik uyumayı göze alabiliyorsan, onunla daha çok vakit geçirebilmek onu yaşamak adına.
“Seni Seviyorum” dediğinizde elini tutmak, gözlerinin içine bakmak da önemli olacak başka şeyler kadar.
“Seni Seviyorum” dediğinizde onu özleyecek, düşünecek ve merak edecekseniz.
Ona şiirler okuyacak hatta yazacaksınız.
Belki ömrünüzün sonuna kadar değil ama hiç olmazsa yarın, öbürsü günde seveceğinizden emin olacaksanız.
Eğer “Seni Seviyorum” demek size bir “iş” gibi geliyorsa. O zaman “Seni Seviyorum” demeyin. Bu kadar basit. Birgün bütün bu saydıklarımı farkında olmadan yapıyor olduğunuzu görünceye kadar.

Son olarakta şunu eklemek istiyorum. Birine gerçekten “Seni Seviyorum” demeden önce onun bu sözü hak edip etmediğine bakmalısınız…

Buna göre siz de seni seviyorum deyin......

Laughing Laughing Laughing

{SeNi SeViYoRuM}
1 sayfadaki 1 sayfası