Denizli Tayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denizli Tayfa

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gitmeye Mecburum..

2 posters
YazarMesaj
Harbikiz
Moderatör
Moderatör
Harbikiz

Gitmeye Mecburum.. Empty
MesajKonu: Gitmeye Mecburum..   Gitmeye Mecburum.. Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 1:24 am

MECBURUM. . . . GİDİYORUM . . .

İnsan sevdiklerini yanındayken kıymaetini bilmez ya! İşte bende seninleyken senin varlıgın yanımdayken bilemedim kıymetini sen beni bırakmadın ama ben ben bıraktım seni ve anladım ki sensiz hayat bi işkence yaşıyomuyum bilmiyorum bu kalbim yaralıyken ne kadar yaşıyosam o kadar yaşıyorum işte yaşamak buysa yaşıyorum....

Bi gün sana dönersem geri dönersem beni affedebilirmisin?sen affedersin ama ben dönemem dönemem...

Hayallerimi,umutlarım herşeyi geride bırakıp gidiyorum en önemlisi seni seni bırakıp gidiyorum bu gidiş bir mecburiyet mecburum gitmeye yoksa yoksa ben istermiyim gitmeyi seni bırakmayı mecburum tüm hayallerimi bırakıp gitmeye....

Sen söyledigim yaptıklarımın hiç birini hak etmedin öyle iyisin ki !!
Keşke keşke başka bi yerde çıksaydın karşıma ozaman o zaman herşey daha güzel olurdu yaşamak işkence şimdi nefes alamıyorum kalbim ilk kez bu kadar acıyo ve herşeyi herşeyi yıkıp döküp arkama bakmadan gidiyorum mecburum gidiyorum...

Son istedigimse senden beni affet yaptıklarım affet ve allahımdan dilegim şu ki seni iyi insanlarla karşılaştırsın sen en güzeline layıksın sen en iyi mutluluklara layıksın....Gidiyorum yarim herşeyi yıkıp gidiyorum mecburum seni hiç unutmıcam hiç unutmıcam gidiyorum

Affet....sensiz yaşamak ölüm ama mecburum buna gidiyorum ey sevgili gidiyorum mutluluklar seninle olsun
BEN GİDİYORUM GİTMEYE MECBURUM GİDİYORUM!!!
http://www.melekler-diyari15.tr.gg
<<sertmusti>>
Admin
Admin
<<sertmusti>>

Gitmeye Mecburum.. Empty
MesajKonu: Geri: Gitmeye Mecburum..   Gitmeye Mecburum.. Icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 11:21 pm

Hmmm gzlmiş Embarassed
https://denizlitayfa.yetkin-forum.com

Gitmeye Mecburum..
1 sayfadaki 1 sayfası