Denizli Tayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denizli Tayfa

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

{KoMiK YaZıLaR}

2 posters
YazarMesaj
!!_YaĞMuR_!!
Teğmen
Teğmen
!!_YaĞMuR_!!

{KoMiK YaZıLaR} Empty
MesajKonu: {KoMiK YaZıLaR}   {KoMiK YaZıLaR} Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 9:46 pm

Şehir birinde dünyalar güzeli bi kız varmış..
Onu istemeye gelenleri beğenmeyip, "Ben beyaz atlı prensimi beklicem" diyomuş. Bi gün camdan dişarı bakarken, beklediği prensi görmüş ve heyecanla ona el sallamış. Genç yukarı bakıp : "Noldu teyze ?" demiş

Ameliyatta narkozun etkisiyle Azraili gören kadın sorar : "Ne kadar ömrüm kaldı? Ölecekmiyim?" Azrail hayır der daha elli senen var.. Hastaneden çıkan kadın daha elli senesinin daha olduğu sevinciyle gider estetik yaptırır, gençleşir güzelleşir.. Hataneden çıkar çıkmaz kadına araba çarpar ve ölür. Kadın sorar "Hani elli senem daha vardı?" Azrail cvp verir "Kız ben seni tanıyamadım ne güzel olmuşsun sen "

İki çocuk varmış, mahallede ne olsa bunlardan biliniyormuş. Cam kırılır, bişey kaybolur bunlardan biliniyormuş. Bigün annesi şikayetlere dayanamayıp, ikisinide rahibe götürmüş. Rahip ilk önce büyüğünü yanına almış, sormuş: "Söyle bakalım tanrı nerde?". Çocukta tık yok, ikinci kez sormuş yine ses yok. En sonunda rahip sinirlenmiş,"tanrı nerde len? " Çocuk kardeşini alıp kaçmaya başlamış.. Krdeşi,"Abi noluyor?" demiş, abisi "Yürü oğlum bu sefer iş ciddi. Tanrı kaybolmuş, bizden biliyorlar.."

Murat kız arkadaşıyla buluşmak üzere sözleştikleri kafeye gelir. Sevgilisini beklerken kafede Kadir İnanır'ı görür. Beklemeden yanına gider ve tanışır, biraz sıhbet ederler sonra Murat sorar : "Kadir abi birazdan kız arkadaşım gelcek, gelsen bana bi slm versen hava yapsam biraz karizmam olsa".. Murat masaya döner, sevgilisi gelir. Kadir İnanır bu genci kıramayıp masalarına gider, elini gencin omzuna koyarak "Naber Murat" der.. Murat gayet sakin bi şekilde döner ve cvp verir : "Kadir bi yürü git yaa"

Kaplumbağaların bigün suyu bitmiş.Ne yapacaklarını düşünürken, ikisi gönüllü olarak yola koyulmuş.. 20 yıl sonra göle varmışlar ama yanlarına kova almadıkları farketmişler.. Biri diğerine; Ben getirirm ama belene kadar göldeki sudan içmeyeceksin demiş..Diğeride söz vermiş... Aradan 60 yıl geçmiş, bakmış gelen giden yok, ben bari içeyimde neslim sürsün demiş gölün kenarında bekleyen kaplumbağa. Tam suya eğilip içecekkençalıların ardından bi ses: "Bak böyle yapasan gitmem ama!!!"

Dünya polis teşkilatlarının yarışması vardr. Rus, Amerikan,İtalyan ve Türk polisler yarışmaktadır.Amaç ormandaki fili en kısa sürede yakalamak.. Ruslar gider 20 dakkada bulur getiriler, İtalyanlar 25 dakkada, Amerikalılar 10 dakkada bulup getiriler. Sıra son olarak Türklere gelir.. Aradan 3 dakika geçer Türkler yanlarında bi ayıyla dönerler.. Herkez şaşkınlık içnde, ayı değil fil yakalanactı diye itiraz ederken ayı hemen lafa atlar : "Abi wallahi billahi ben filim"

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
<<sertmusti>>
Admin
Admin
<<sertmusti>>

{KoMiK YaZıLaR} Empty
MesajKonu: Geri: {KoMiK YaZıLaR}   {KoMiK YaZıLaR} Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 10:22 pm

[quote="YaĞMuR"]Şehir birinde dünyalar güzeli bi kız varmış..
Onu istemeye gelenleri beğenmeyip, "Ben beyaz atlı prensimi beklicem" diyomuş. Bi gün camdan dişarı bakarken, beklediği prensi görmüş ve heyecanla ona el sallamış. Genç yukarı bakıp : "Noldu teyze ?" demiş

Bu gerçekten çok güzelmiş lol!
https://denizlitayfa.yetkin-forum.com

{KoMiK YaZıLaR}
1 sayfadaki 1 sayfası